Domy rodzinne na osiedlu? Wszystko jest możliwe!

Zdrowie 12 – tak nazwane zostało osiedle mieszczące się w Parku na Zdrowiu w Łodzi

Kameralny kompleks powstał z myślą o wysublimowanych gustach jego przyszłych mieszkańców. Poza czterema apartamentami składa się jeszcze z dwóch domów jednorodzinnych. Przełom w nieruchomościach?

Stylistyka osiedla

Marzenie każdej osoby – mieszkać w centrum miasta, otaczając się przy tym zielenią, spokojem oraz komfortem. Nowa inwestycja przekonuje, że mieszkając w miejskiej zabudowie można funkcjonować kameralnie. Całość osiedla przypomina stylistykę rezydencję XIX i XX wieku, jednak kolorystyka oraz detale (balkony, okna, faktura ścian) tworzą wielkomiejski, współczesny klimat.

Wnętrze mieszkania

Można by zapytać : jakie wnętrze idealnie wkomponuje się w tak ponadczasowy i klasyczny wygląd budynków? Nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Stylistycznie sprawdzi się zarówno tradycyjne dekoracje, jak i te bardziej „szalone” i niestandardowe. Wszystko zależy od lokatora. Może on swoje życie wpasować w klimat antyczny, w którym będą dominować boskie posągi lub też świat roślinności, który przeniesie się z otaczającego klimatu do wnętrza domu. Wazony, poduszki, lampy, wiklinowe koszyki, ramki – dodatków jest co nie miara, wystarczy wybrać to, co odzwierciedla naszą osobowość.

Poza dekoracjami warto pomyśleć również o wyborze odpowiedniego ogrzewania. Ostatnio dużą popularnością cieszą się innowacyjne piece gazowe takie jak te: http://centrumgrzewcze24.pl/kategoria/kotly-i-piece-co